Privātuma politika

Neatradu 2. b) punktu un 2. punktā viens teikums ir angliski (The legal basis for data processing is … )

1. Datu apstrādes pārziņa vārds un kontaktinformācija:

Šī privātuma politika attiecas uz datu apstrādi ar:

Pārzinis:

“Svidoni” SIA

Mildas iela 11-2

LV-1015, Rīga, Latvija

Tālr. nr. +371 27067778

info@svidoni.com

Uzņēmuma datu aizsardzības pārzinis ir sasniedzams iepriekš minētā adresē, datu aizsardzības pārzinis, vai pa e-pastu: info@svidoni.com

2. Datu krāšana, uzglabāšana un dzēšana, kā arī veids un nolūks un tā izmantošana:

a) Kad apmeklējāt interneta lapu:

Kad apmeklējāt mūsu interneta mājas lapu www.svidoni.com, pārlūks, ko izmantojat savā termināla ierīcē, automātiski sūta informāciju uz serveri no mūsu interneta lapas. Šī informācija tiks īslaicīgi savākta uz tā saukto ieiešanas sistēmas failu. Turpmākā informācija tiks ierakstīta bez jūsu starpniecības un uzkrāta līdz brīdim, kad fails automātiski tiks izdzēsts.

 • IP adrese no pieslēdzošās ierīces;
 • pieejas datums un laiks;
 • vārds un pieejamā faila URL;
 • interneta adrese, no kuras pieeja tika veikta (novirzītāja URL);
 • izmantotais pārlūks un, ja piemērojas, jūsu datora operētājsistēma, un jūsu pieejas nodrošinātāja vārds.

Iepriekš minētā informācija tiks apkopota šādiem nolūkiem:

 • lai nodrošinātu gludu interneta lapas savienojumu;
 • lai nodrošinātu komfortablu mūsu interneta lapas lietošanu;
 • lai attīstītu drošības un stabilitātes sistēmu;
 • citiem administratīviem nolūkiem.

Juridiskais pamats datu apstrādei ir Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis). Mūsu likumīgās intereses seko no iepriekš minētajiem nolūkiem datu vākšanā. Nekādā gadījumā mēs neizmantosim savāktos datus, lai identificētu jūs personīgi.

The legal basis for data processing is GDPR sec. 6 para 1 lit. f. Our legitimate interest follows from the purposes listed above for data collection.

c) Kad piesakāties jaunumiem:

Ja jūs piekrītat Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, mēs izmantosim jūsu e-pasta adresi, lai regulāri nosūtītu jums jaunumus. Lai saņemtu mūsu jaunumus, jūsu e-pasta adrese ir obligāti nepieciešama.

Jūsu dati tiks nodoti tālāk tikai trešajai daļai tehniskajiem risinājumiem jaunumu saņemšanai caur mūsu servisa nodrošinātāju, lai strādātu pie atbilstošām datu aizsardzības regulām. Jūs varat atrakstīties jebkurā laikā, kā piem., caur hipersaiti katras vēstules beigās. Jūs varat atrakstīties jebkurā laikā, izmantojot info@svidoni.com

d) Kad lietojat mūsu interneta veikalu:

Lai veiktu pasūtījumu mūsu interneta veikalā, mums nepieciešami jūsu dati, lai varētu sastādīt pasūtījuma līgumu. Līgumam nepieciešamā informācija ir atsevišķi atzīmēta, pārējā informācija ir brīvprātīga. Mēs apstrādājam jūsu datus, lai pabeigtu jūsu pasūtījumu. Šī iemesla dēļ mēs varam nosūtīt jūsu pasūtījuma datus uz mūsu sadarbības banku. Juridiskais pamats datu apstrādei ir Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis).

Mēs piedāvājam jums iespēju izveidot pircēja profilu, kas ļauj saglabāt jūsu datus tālākiem nolūkiem. Pārējie dati, ieskaitot jūsu lietotāja profilu, var tikt izdzēsti pircēja ielogotajā laukā jebkurā laikā.

Maksājuma dati tiks šifrēti savākti un lietoti vienīgi, lai apstrādātu atbilstošo transakciju. Izņemot maksājuma kontu, mēs nesaņemam nekādu informāciju vai pieeju jūsu bankas un kredītkartes datiem. Apstrāde tiek veikta vienīgi atbilstoši pakalpojuma nodrošināšanai.

e) Datu dzēšana

Jūsu datu tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams. Pircēja profila dati paliks saglabāti tik ilgi, kamēr jūs atceļat profilu. Bez pircēja profila pasūtījuma dati paliek saglabāti līdz pasūtījuma pabeigšanai. Tomēr, līdz ar reklāmas un nodokļu regulām, mums nepieciešams saglabāt jūsu adresi, maksājumu un pasūtījuma datus periodā līdz desmit gadiem. Pēc trīs gadiem gada beigās mēs samazinām apstrādi – jūsu dati tiks izmantoti tikai, lai izpildītu juridiskās saistības.

3. Datu atklāšana trešajām pusēm

Jūsu personas dati netiks nodoti trešajām pusēm citu nodomu dēļ kā tikai to, kas minēti iepriekš. Mēs nododam tālāk jūsu personas datus trešajām pusēm tikai gadījumos:

 • Ja jūs piekrītat Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis)
 • Ja jūsu personas datu nodošanai tālāk, saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679, ir nepieciešams apgalvojums noziedzīgas rīcības novēršanai.
 • Gadījumos saskaņā ar pastāvošām juridiskām saistībām par Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679
 • Kad tas ir saskaņā ar likumu un tas ir nepieciešams, lai veiktu līgumattiecības ar jums saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679

4. Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu mājas lapā. Tie ir mazi faili, ko jūsu pārlūks automātiski izveido un kas ir saglabāti jūsu ierīcē (portatīvais dators, planšetdators, viedtālrunis, u.c.), kad apmeklējat mūsu interneta lapu. Sīkdatnes nekaitē jūsu ierīcēm, nesatur vīrusus, Trojus vai citus kaitīgas programmatūras.

Sīkdatnēs informācija ir saglabāta, katra no tām savienojas ar konkrētu termināla pielietojumu. Tomēr, tas nenozīmē, ka mēs nekavējoties apzināmies jūsu identitāti.

Sīkdatņu pielietojums kalpo, lai saglabātu pirkuma groza uzstādījumus un ļautu jums iepirkties ar pirkuma groza sistēmu. Turklāt, sīkdatnes kalpo, lai statistiski ierakstītu mūsu mājas lapas lietojumu un to uzlabotu, lai optimizētu mūsu piedāvājumu. Šīs sīkdatnes atļauj mums automātiski atpazīt, kad jūs atkal apmeklējat mūsu mājas lapu, ka jūs jau esat bijuši pie mums. Šīs sīkdatnes tiks izdzēstas pēc noteikta laika.

Sīkdatnes apstrādātie dati nepieciešami iepriekšminētajiem mērķiem, lai aizsargātu mūsu legālās intereses un trešās puses iesaistītos saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679.

Vairums pārlūku automātiski pieņem sīkdatnes. Tomēr jūs varat konfigurēt savu pārlūku tā, lai neviena sīkdatne netiktu saglabāta uz jūsu ierīces vai ziņa vienmēr parādītos pirms jauna sīkdatne tiek izveidota. Tomēr pilnīga sīkdatņu deaktivizēšana var novest pie tā, ka nevarēsiet izmantot visas mūsu mājaslapas funkcijas.

Product Enquiry