Distances līgums

1. Galvenais

“Svidoni” SIA (reģ. nr. 40203352391) darbojas tiešsaistes veikalā www.svidoni.com (mājaslapa). Visi jūsu veiktie pasūtījumi mājaslapā, kā arī mūsu piegādes un pakalpojumi tiek regulēti tikai turpmāk izklāstītajos Vispārējos lietošanas noteikumos, kas tiek piemēroto pasūtījuma izdarīšanas brīdī. Mēs nepieņemam no klienta atšķirīgus noteikumus un nosacījumus, izņemot gadījumus, kad tas ir īpaši rakstiski saskaņots.

2. Līgums

Līgumā pieejamās valodas ir latviešu un krievu.

Preču uzrādīšana mūsu tīmekļa vietnē nesastāda pirkuma līguma piedāvājumu.

Iesniedzot pasūtījuma veidlapu mūsu tīmekļa vietnē, jūs iesniedzat saistošu piedāvājumu pirkuma līgumam ar mums. Jūs iesniedzat piedāvājumu, pasūtījuma procesa laikā ievadot visu nepieciešamo informāciju un nosūtot mums pasūtījuma veidlapu, nospiežot pogu “pirkt”. Pirms jūs iesniedzat savu piedāvājumu, jūs varēsiet skatīt informāciju, ko jūs ievadījāt un izlabot kļūdas sniegtajā informācijā.

Saņemot jūsu pasūtījumu, mēs nosūtīsim jums e-pastu, kas apstiprina jūsu pasūtījuma saņemšanu un norādot informāciju par jūsu pasūtījumu (pasūtījuma apstiprinājums), kā arī rekvizītiem maksājuma veikšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu pasūtījuma apstiprinājums nav paziņojums par līguma piedāvājuma pieņemšanu, bet kalpo tikai informatīvam nolūkam. Pirkuma līgums starp jums un “Svidoni” SIA stājas spēkā tikai pēc tam, kad esam pieņēmuši piedāvājumu, nosūtot pasūtītās preces. Tā kā norēķināšanās par precēm un to piegādi notiek ar avansa maksājumu, preces tiks sūtītas tikai pēc tam, kad mūsu kontā tiks ieskaitīta visa naudas summa.

“Svidoni” SIA ir tiesības noraidīt jebkuru piedāvājumu, nenorādot iemeslu, īpaši, ja ir pamatots iemesls uzskatīt, ka preces, kas iegādātas, izmantojot internetu, ir paredzētas tālākai pārdošanai komerciālos nolūkos.

3. Izstāšanās

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības atteikties no šī līguma 14 dienu laikā bez jebkāda iemesla.

Atteikšanās periods beigsies pēc 14 dienām, kad iegūsiet, vai trešā puse, kas nav pārvadātājs un kuru jūs norādījāt, fizisku preču glabāšanu.

Lai īstenotu atteikuma tiesības, jums nepieciešams mūs informēt, “Svidoni” SIA, Mildas iela 11-2, Rīga, LV-1015, Latvija, tālr. +371 27067778, e-pasts: info@svidoni.com par jūsu lēmumu atteikties no šī līguma ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu sūtīta vēstule vai e-pasts). Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai izpildītu atteikuma termiņu, ir pietiekami, ka jūs nosūtat paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu pirms atteikuma termiņa beigām.

Atteikuma ietekme

Ja jūs atsakāties no šī līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas rodas, izvēloties piegādes veidu, kas nav visdārgākais standarta piegādes veids, ko mēs piedāvājām), bez liekas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienas, no dienas kad, mēs esam informēti par jūsu lēmumu atteikties no šī līguma. Mēs veiksim šādu atmaksu, izmantojot tos pašus maksājuma līdzekļus, ko izmantojāt sākotnējai darbībai, ja vien jūs neesat skaidri vienojušies citādi; jebkurā gadījumā, šādas atlīdzības dēļ jums nebūs nekādas papildus maksas. Mēs varam ieturēt kompensāciju līdz brīdim, kad preces ir saņemtas atpakaļ vai ir sniegti pierādījumi par to, ka preces ir nosūtītas, atkarībā no tā, kas ir agrākais.

Jums jānosūta preces atpakaļ vai jānodod tās atpakaļ mums bez liekas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienas no dienas, kad jūs paziņojat par atteikšanos no šī līguma ar mums. Termiņš ir izpildīts, ja preces nosūtat atpakaļ 14 dienu laikā. Jums būs jāsedz tiešās izmaksas par preču atdošanu. Jūs esat atbildīgs tikai par tādu preču vērtības samazinājumu, kas rodas no citas apstrādes, izņemto to, kas nepieciešams, lai noteiktu preču veidu, īpašības un funkcionēšanu.

Atsaukuma veidlapas paraugs

“Svidoni” SIA

e-pasts: info@svidoni.com

Es ar šo paziņoju, ka es atsaucu no mana pārdošanas līguma šādu preci: …..

pasūtīta: …..

saņemta: …..

patērētāja vārds: …..

patērētāja adrese: …..

patērētāja paraksts (tikai tad, ja šī veidlapa tiek sūtīta papīra formātā): …..

datums: …..

Pasūtījumu atgriešana

Jūsu sūtījumam ir pievienoti visi dokumenti, kas jums var būt noderīgi, nosūtot preces.

Atgriežamā nauda tiks ieskaitīta jūsu kontā / kartē, visi zaudējumi, kas radušies valūtas svārstību rezultātā, netiek atmaksāti.

Ja rodas jautājumi par jūsu atgriešanās tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu: info@svidoni.com

Tālruņa numurs: +371 27067778

4. Cenas

Spēkā ir tādas cenas, kas norādītas mūsu tīmekļa vietnē jūsu pasūtījuma laikā.

5. Līguma datu uzglabāšana

Mēs uzglabājam jūsu datus.

Jūs saņemsiet e-pastā pasūtījuma apstiprinājumu, kur būs norādīti visi ievadītie dati, kurus iespējams arī izdrukāt.

6. Piegāde

Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts ar “Omniva”, “DPD” vai “Latvijas Pasts” servisu, atkarībā no galamērķa. “Svidoni” SIA ir atbildīga par iespējamiem transporta riskiem.

Preces būs gatavas nosūtīšanai 2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas uz mūsu bankas kontu. Ja nav noteikts citādi, piegāde tiks veikta 1 līdz 10 darba dienu laikā līdz klienta norādītajai sūtījuma adresei, atkarībā no izvēlētās piegādes metodes un piegādes vietas.

Par pārējām nodokļu un nodevu izmaksām jūsu valstī lūdzam sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu: info@svidoni.com. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu ziņā ir bankas komisija par ārvalstu maksājumiem.

7. Apmaksa

Par savu pirkumu Jūs varat norēķināties ar avansa maksājumu.

8. Juridiskās garantijas

Iebildumus saistībā ar piegādāto preču defektiem reglamentē piemērojamās tiesību normas saskaņā ar Latvijas likumiem.

9. Atbildība, izņemot juridisko garantiju

  1. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par zaudējumiem, kas radušies ļaunu nodomu vai rupjas neuzmanības dēļ. Mūsu atbildība par jebkuru svarīgu saistību pārkāpšanu nolaidības dēļ vai sekundāru saistību, kuru pārkāpums apdraud līguma mērķu sasniegšanu vai kuru izpilde ir būtiska pienācīgai līguma izpildei un kuru izpildi klients pamatoti varēja paļauties (“būtiski sekundāri pienākumi”) attiecas tikai uz paredzamajiem bojājumiem, kas raksturīgs līgumam. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādu pārkāpumu, kas izriet no parastās neuzmanības, kas izriet no sekundārām saistībām, kas nav būtiski sekundāri pienākumi.
  2. Nekas šajā gadījumā neietekmē mūsu atbildību krāpniecisku defektu slēpšanās gadījumā vai kvalitātes garantiju, pretenzijām, kas balstītas uz likumu par produktu atbildību, kā arī par zaudējumiem, kas nodarīti dzīvībai un veselībai.
  3. Izņemot pretenzijas, kas balstītas uz cilvēktiesību pārkāpumiem, jebkādas pretenzijas par klienta zaudējumiem, par kuriem mūsu atbildība tālāk ir ierobežota, kļūst par aizliegtu vienu gadu pēc likumā noteiktā noilguma perioda sākuma.
  4. “Svidoni” atbildības izslēgšana vai ierobežošana attiecas arī uz darbinieku personisko atbildību, personāla locekļiem, pārstāvjiem un vietniekiem.

Tiesību normas, nodalāmība

  1. Visus juridiskos strīdus, kas rodas no pirkuma līguma vai saistībā ar to, reglamentē tikai Latvijas tiesību akti, izņemot gadījumus, kad tie nav atņemami.
  2. Cik vien pircējs ir patērētājs, Latvijas Republikas tiesības tiek piemērotas tikai tik, cik nav pārliecinošu likumu, jo īpaši patērētāju aizsardzības noteikumi.
  3. Netiek iekļauts Apvienoto Nāciju Organizācijas 1980. gada 11. aprīļa Konvensijas par starptautisko preču pārdošanas līgums (ANO tirdzniecības konvencija).

Product Enquiry