Apmaksa un piegāde

Avansa maksājums

Par precēm un to piegādi iespējams norēķināties ar avansa maksājuma metodi.

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs savā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu ar mūsu rekvizītiem un pasūtījuma numuru. Pēc jūsu pasūtījuma iesniegšanas, lūdzu pārsūtiet kopējo summu uz sekojošu kontu un norādiet pasūtījuma numuru:

SIA Svidoni

Konta Nr.:

SWIFT/BIC: HABALV22

Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts pēc maksājuma saņemšanas uz mūsu kontu. Iespējamie transfēra un bankas pakalpojuma maksājumi tiks pieskaitīti pircējam. Kompensācija par atgriežamajām precēm tiks atmaksāta atpakaļ uz bankas kontu, no kura tika veikts pasūtījums.

Lūdzam veikt apmaksu 2 darba dienu laikā! Paldies!

PIEGĀDE

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar:

  • OMNIVA vai DPD – Latvijas teritorijā;
  • DPD – citās ES valstīs;
  • Latvijas Pasts – pārējās pasaules valstīs.

Piegāde ir atkarīga no galamērķa. SIA „Svidoni” uzņemas atbildību par iespējamiem transportēšanas riskiem.

Piegāde Latvijas teritorijā

Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta 5 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.

Piegāde ES valstīs

Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta 5 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, preces tiks izsūtītas pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.

Starptautiskā piegāde

Pārējās pasaules valstīs piegāde tiks īstenota 7 darba dienu laikā, uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, preces tiks izsūtītas pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.

Gala cena neiekļauj pārdošanas nodokļu un /vai muitas izmaksas.

Muitas un pārējās apstrādes izmaksas netiks izmaksātas, ja prece tiks atgriezta atpakaļ.

Ja nevarat atrast savu valsti sarakstā, tad lūgums sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu, rakstot uz info@svidoni.com. Mēs mēģināsim nogādāt jūsu sūtījumu.

Par pārējām nodokļu un nodevu izmaksām jūsu valstī lūdzam sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu: info@svidoni.com. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atbildībā ir bankas izmaksas par ārvalstu maksājumiem.

Piegādes izmaksas

Mēs sūtam preces ar DPD, OMNIVA vai “Latvijas Pasts”. Tas atkarīgs no piegādes valsts un metodes, kā esat izvēlējušies saņemt sūtījumu. Piegādes izmaksas tiek norādītas pie preču iegādes.

Starptautiskā piegāde parasti aizņem līdz 10 darba dienām. Detalizētāku informāciju lasiet lietošanas noteikumos.

Product Enquiry