Atgriešana un maiņa

Atgriešana

Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atgriešana ir iespējama tikai tām precēm, kas nav lietotas, mazgātas, un kam nav bojājumu. Ja prece ir bojāta, SIA “Svidoni” nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ. Lūdzu, ņemiet vērā arī, ka birkai un cenu zīmei jābūt pievienotām, lai SIA “Svidoni” varētu akceptēt maiņu vai atgriešanu.

Ja jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu, laipni lūdzam sazināties ar mums, rakstot e-pastu: info@svidoni.com vai zvanot uz pa tālruni: +371 27067778.

Atgriešanas adrese

“Svidoni” SIA

Mildas iela 11-2

Rīga, LV-1015

Latvija

Maiņa

Pēc piegādes saņemšanas Jums ir 14 dienas, lai apmainītu preci. Apmaiņa ir iespējama tikai tad, ja pieprasītā prece ir pieejama vēlamajā izmērā un krāsā. Tiklīdz mēs saņemsim preci, veiksim apmaiņu un nosūtīsim Jums to.

Pirms apmaiņas veikšanas lūdzu sazinieties ar mūsu klientu centru.

Jūs varat nosūtīt mums e-pastu: info@svidoni.com vai sazināties pa tālruni +371 27067778 (no pirmdienas līdz piektdienai 9:00-17:00, izņemot svētku dienas).

Lūdzu, norādiet savu pasūtījuma numuru, kā arī preci, kuru vēlaties apmainīt. Jūsu atradīsiet pasūtījuma numuru Jūsu pasūtījuma apstiprinājumā, kuru saņēmāt e-pastā vai piegādes pavadzīmē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka maiņa ir iespējama tikai tām precēm, kas nav lietotas, mazgātas vai bojātas. Ja prece ir bojāta, SIA “Svidoni” nav pienākuma to mainīt.

Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka apģērba birciņai un cenu zīmei jābūt pievienotai un bez bojājumiem.

Pirkuma cenas atmaksa

Pirkuma cenas atmaksa tiek veikta ar tādu pašu maksājuma veidu kā pirkums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atmaksa var ilgt līdz 14 dienām. Mēs informēsim Jūs, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu atgriežamo preci un sāksim reverso darījumu.

Ja Jūs maksājat ar kredītkarti, no Jūsu kredītkartes kompānijas ir atkarīgs, cik ilgi notiek naudas atgriešana kontā. Kredītrēķins tiks uzskaitīts nākamajā kredītkartes rēķinā.

Atgriešanas izmaksas

Lūdzam, ņemiet vērā, ka atgriešanas izmaksas ir jāsedz klientam.

Lūdzu, norādiet jūsu pasūtījuma numuru ar visu pieprasījumu. Jūs atradīsiet pasūtījuma numuru jūsu apstiprinājumā, kuru saņēmāt e-pastā.

Starptautiskā atgriešana

Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci. Loģistikas pakalpojumu sniedzējs ir atkarīgs no Jūsu valsts.

Lai atgrieztu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar “Svidoni” klientu apkalpošanas centru. Lūdzu informējiet mūs par Jūsu atgriešanas iemeslu. Pēc tam mēs nekavējoties nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu no mūsu loģistikas partnera Jūsu valstī.

SIA “Svidoni” klientu centrs

Tālrunis: +371 27067778

info@svidoni.com

Pirmdiena – piektdiena: 9:00 – 17:00 (izņemot svētku dienas)

Product Enquiry